У Харкові мусульмани годують безхатьків на вокзалі, а в Запоріжжі долучились до акції допомоги літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт

05.03.2018 16:17 3

У Харкові мусульмани годують безхатьків на вокзалі, а в Запоріжжі долучились до акції допомоги літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт

Мусульманки наготували гарячих порційних обідів — каша, котлети, салат з капустою, пампушки — та вирушили на Південний вокзал, годувати безхатьків. Також мусульманки взяли з собою теплий одяг: светри, шкарпетки, джинси, взуття — щоб зігріти людей не тільки їжею, зсередини, а й захистити від холоду ззовні.
Цього понеділка волонтерки планують повторити свій похід, адже холод ще не відступає.
У ці ж дні на Запоріжжі містяни долучаються до акції #РобиДобро та допомагають літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт. Не лишилися осторонь мусульмани та вже допомогли одній із таких родин, та найближчими днями збираються ще до однієї.
Ініціативу запропонував житель міста Рудольф Акопян, звернувшись до своїх читачів у мережі Facebook: «Друзі! Після того, як я не раз відвідав і на свої очі побачив, ЯК живуть, точніше виживають, багатодітні родини та діти-сироти, що ними опікуються літні бабусі та дідусі, уже тиждень клопочу голову, ЯК ще можна допомогти цим бідним людям... Спало на думку запустити акцію-флешмоб».
19 лютого місцевий імам Ісламського культурного центру «Віра» поїхав за однією з 30 адрес, що їх Рудольф Акопян узяв в Управління у справах дітей Запоріжжя. Мухаммад Мамутов передав бабусі, яка сама виховує онука, набір продуктів: по 5 кг макаронних виробів, рису, цукру, а також чай та печиво.
За умовами флешмобу, він опублікував фотозвіт з хештеґом #РобиДобро, щоб інші долучалися до цієї ініціативи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника Заказать грузоперевозки от надежного перевозчика Бонусы в онлайн-казино выгода или сомнительное предложение? Хороший юрист по алиментам Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете!

Публикации