У Харкові мусульмани годують безхатьків на вокзалі, а в Запоріжжі долучились до акції допомоги літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт

05.03.2018 16:17 3

У Харкові мусульмани годують безхатьків на вокзалі, а в Запоріжжі долучились до акції допомоги літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт

Мусульманки наготували гарячих порційних обідів — каша, котлети, салат з капустою, пампушки — та вирушили на Південний вокзал, годувати безхатьків. Також мусульманки взяли з собою теплий одяг: светри, шкарпетки, джинси, взуття — щоб зігріти людей не тільки їжею, зсередини, а й захистити від холоду ззовні.
Цього понеділка волонтерки планують повторити свій похід, адже холод ще не відступає.
У ці ж дні на Запоріжжі містяни долучаються до акції #РобиДобро та допомагають літнім людям, що самі виховують онуків-сиріт. Не лишилися осторонь мусульмани та вже допомогли одній із таких родин, та найближчими днями збираються ще до однієї.
Ініціативу запропонував житель міста Рудольф Акопян, звернувшись до своїх читачів у мережі Facebook: «Друзі! Після того, як я не раз відвідав і на свої очі побачив, ЯК живуть, точніше виживають, багатодітні родини та діти-сироти, що ними опікуються літні бабусі та дідусі, уже тиждень клопочу голову, ЯК ще можна допомогти цим бідним людям... Спало на думку запустити акцію-флешмоб».
19 лютого місцевий імам Ісламського культурного центру «Віра» поїхав за однією з 30 адрес, що їх Рудольф Акопян узяв в Управління у справах дітей Запоріжжя. Мухаммад Мамутов передав бабусі, яка сама виховує онука, набір продуктів: по 5 кг макаронних виробів, рису, цукру, а також чай та печиво.
За умовами флешмобу, він опублікував фотозвіт з хештеґом #РобиДобро, щоб інші долучалися до цієї ініціативи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Где найти оригинальный контент от Гаминатор? УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Где заказать ритуальные услуги? Как правильно выбрать оружейный сейф?

Публикации