У РПЦ заявили, що не зобов'язані підкорятися Константинопольському Патріарху

24.10.2018 9:31 0

Секретар відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату Ігор Якимчук заявив РБК, що РПЦ не зобов'язана підкорятися рішенням Вселенського Патріархату. Він не погодився з позицією Варфоломія, що Константинополь має виключні права.

«Православний Вселенський собор не передбачає особливих привілеїв для Константинопольського Патріархату. Крім привілеїв честі, що не дають будь-яких владних повноважень поза межами цієї Церкви. Відповідно, ніякої потреби підкорятися рішенням Константинополя ні у Російської Православної Церкви, ні у будь-якої іншої немає», - пояснив Якимчук.

Нинішню лінію поведінки Варфоломія представник РПЦ охарактеризував як «неправославну католицьку», коли одному з предстоятелів присвоюються якісь особливі повноваження. «Російська Церква не згодна з таким підходом. Він порушує чистоту православної віри», - сказав представник РПЦ.

Додамо, 21 жовтня Патріарх Варфоломій виступив із заявою про те, що не має наміру відступати в питанні надання автокефалії українській Церкви. За його словами, РПЦ рано чи пізно прийме це рішення, «оскільки у неї немає іншого вибору».

Крім цього, Вселенський Патріарх заявив, що знає все про «чорну пропаганду Москви».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73184/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему для украинской аудитории актуально казино НетГейм? Зачем ставят свечи в храмах? Сучасні елеватори Мемориальные комплексы из гранита Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса

Публикации