У ПЦУ заявили про фейкову сторінку Митрополита Епіфанія в Instagram і назвали справжню

28.02.2019 5:29 0

У ПЦУ заявили про фейкову сторінку Митрополита Епіфанія в Instagram і назвали справжню

Прес-служба Київської митрополії Православної Церкви України повідомила про створення офіційної Сторінки Митрополита Епіфанія в Instagram.

"Оскільки невідомі особи зареєстрували у соціальній мережі Instagram сфальшовану сторінку Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія, вважаємо за доцільне створити і регулярно оновлювати справжню сторінку митрополита", - йдеться в повідомленні на сторінці ПЦУ в Facebook.

Як зазначається в повідомленні, у соціальних мережах створюються фейкові сторінки митрополита Епіфанія з метою поширення дезінформації.

"Усім є зрозумілим, що такі сторінки створюються і адмініструються для певної мети - в потрібний час внести дезінформацію в суспільство і робити це нібито від імені глави церкви. Просимо Вас відписатися від несправжнього акаунту, який адмініструє нікому невідома особа", - закликають віруючих у митрополії.

В ПЦУ наголошують, що справжня присутність Митрополита Епіфанія в Instagram позначається нікнеймом metropolitanepiphanius.

офіційна.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74878/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности грузоперевозки на Газели Тест ДНК по отцовской линии Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Жидкий лазер для депиляции

Публикации