У Московському Патріархаті лякають кровопролиттям після отримання автокефалії УПЦ

30.06.2018 9:46 9

У Московському Патріархаті лякають кровопролиттям після отримання автокефалії УПЦ

Глава Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Іларіон (Алфеєв) запевняє, що після надання УПЦ автокефалії в Україні розпочнуться війни за право володіння над лаврами та храмами.

Про це він заявив в інтерв'ю грецькому агентству церковних новин "Ромфеа", повідомляє Інтефакс-релігія.

"Філарет Денисенко протягом 25 років різноманітними способами обманює людей. Зараз він запевняє, що Константинопольський Патріархат вже мало не на днях надасть автокефалію його структурі. (...) І він же говорить про те, що як тільки буде створена ця нова церковна структура, до неї повинні будуть перейти Києво-Печерська лавра і Почаївська лавра ", - сказав митрополит Іларіон.

Реалізація таких планів, за його словами, може призвести до трагічних наслідків, так як віруючі просто не віддадуть лаври.

"Зараз близько 50 храмів канонічної Української Церкви незаконно захоплені розкольниками, вже відбувається насильство над православними віруючими. А уявіть собі, що станеться, якщо розкольники почнуть захоплювати лаври. Тисячі людей зберуться, будуть захищати ці обителі, проллється кров", - заявив митрополит, додавши , що "в жодному разі не можна цього допустити".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/71666/

Следующая новость
Предыдущая новость

Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Бетономешалка - устройство и применение Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Ассортимент игровых машин на любой вкус

Публикации