У лондонському смітті знайшли мощі Папи Римського, вбитого 2 тисячі років тому в Криму

03.05.2018 12:44 0

У лондонському смітті знайшли мощі Папи Римського, вбитого 2 тисячі років тому в Криму

У смітті, зібраному в центрі Лондона, був знайдений невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки, який, як вважають, є реліквією Святого Климента, Папи Римського, який був убитий майже 2 тисячі років тому.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на The Guardian, коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев'язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу, яка позначає її "Oss. S Clementis" - кістка Святого Климента.

За словами істориків, Святий Климент був вбитий приблизно в 100 році нашої ери римським імператором Траяном, будучи прив'язаним до якоря і кинутим у морі біля берегів Криму: його доля зробила покровителем мореплавців.

Климент I був третім Папою Римським, після святих Петра і Ліна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71019/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Купить двигатель для садовой техники недорого Покупка газовых котлов в Одессе Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии"

Публикации