У Кропивницькому за іпотечні борги продають церкву УПЦ (МП)

21.07.2017 11:41 0

У Кропивницькому за іпотечні борги продають церкву УПЦ (МП)

На електронному аукціоні СЕТАМ виставили на продаж приміщення у Кропивницькому, в якому розташована парафія Української Православної Церкви (Московського Патріархату). Про це йдеться на сайті аукціону, повідомляє "Zaxid.net".

Стартова ціна — 1 млн 865 тис. грн. Дата проведення торгів — 16 серпня 2017 року.

На нежитлове приміщення, в якому розташована діюча церква УПЦ (МП), накладено арешт згідно з рішенням суду через невиплату іпотечного договору.

На сайті аукціону повідомляється про те, що ознайомитися з приміщенням можна, зателефонувавши до настоятеля церкви о. Сергія.

Зазначимо, що цю церкву намагаються продати втретє. Спершу аукціон призначили на кінець серпня 2016 року, тоді стартова ціна церкви складала 2 млн 340 тис. грн. На аукціон подалися два учасника, однак їх заявки відхилили. Після цього церкву спробували продати вдруге – у жовтні 2016 року її стартову ціну знизили до 2,1 млн грн. Тоді на аукціон зареєструвалося чотири учасники, однак у підсумку всі їх заявки також відхилили.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский центр для суррогатных мам Медицинский журнал для вас Православный сайт со всей необходимой информацией Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам

Публикации