У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів «на захист державного кордону РФ»

01.08.2017 17:13 0

У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів «на захист державного кордону РФ»

Протоієрей Дмитро Кротков, який є керівником військового відділу Сімферопольської і Кримської єпархії, відправив молебень і окропив святою водою прикордонників та їхні майбутні погони з черговими військовими званнями.
По завершенні молебню о. Дмитро звернувся з повчальним словом до молодих офіцерів, побажавши їм "допомоги Божої у служінні на благо нашої Вітчизни і Криму з захисту державного кордону Російської Федерації".
Наступного дня митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець) відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії.

Нагадаємо, що у 2014 і 2016 рр. ООН схвалила резолюції щодо Криму, в яких визнає півострів частиною України, а Росію — країною-окупантом. Також у 2016 р. Міжнародний кримінальний суд у Гаазі назвав окупацію Росією Криму міжнародним збройним конфліктом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути «Эль Камино де Сантьяго» Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным»

Публикации