У Києві триває засідання Постійного Синоду УГКЦ

24.02.2018 11:59 0

У Києві триває засідання Постійного Синоду УГКЦ

22-25 лютого 2018 року в Києві відбувається 3 (54) Сесія Постійного Синоду УГКЦ. Представники Синоду з України та з поселень зібралися в столиці України, щоб обговорити поточні справи життя і діяльності Церкви та здійснити чергові кроки щодо підготовки наступного Синоду Єпископів УГКЦ, який проходитиме на початку вересня у Львові. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владики вже заслухали і обговорили стан підготовки головної теми Синоду єпископів – «Боже Слово і катехизація», який представила с. д-р Луїза Цюпа, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії. Учасники засідання детально проаналізували тематику доповідей і методологію роботи в групах, які підготувала робоча група під проводом владики Петра (Стасюка) та владики Давида (Мотюка).

Постійний Синод також розглянув питання місійного виховання священиків і семінаристів УГКЦ. Традиційно члени Постійного Синоду заслухали звіти структур патріаршого рівня. Цього разу звітував Відділ соціального служіння, очолюваний владикою Василем (Тучапцем) (звіт представив о. Андрій Нагірняк, заступник голови Відділу), та Пасторально-місійний відділ, звіт якого представив владика Йосиф (Мілян), голова ПМВ.

Окремо відбулася дискусія над станом реалізації душпастирської програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», проміжний звіт, який представив владика Кен (Новаківський).

У Постійному Синоді беруть участь владики: Блаженніший Святослав, митрополит Ігор (Возьняк) заступник члена Постійного Синоду, владика Євгена (Поповича)), владика Борис (Ґудзяк), владика Богдан (Данило), владика Теодор (Мартинюк). Секретар Постійного Синоду – владика Богдан (Дзюрах).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/70210/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Азино 777 приглашает играть и выигрывать Качественная печать картин на холсте с доставкой Христианские календари на 2021 год Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Как быстро одолжить деньги на карту?

Публикации