У Києво-Печерській лаврі проведуть конференцію про радянські гоніння на Церкву

02.01.2018 17:24 12

У Києво-Печерській лаврі проведуть конференцію про радянські гоніння на Церкву

Організатори події - Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Міжнародний інститут афонської спадщини.
Метою конференції організатори називають вивчення спадщини і мученицького подвигу сщмч. Володимира (Богоявленського; + 07.02.1918), митрополита Київського і Галицького, пошук, вивчення, узагальнення та систематизація свідоцтв і джерел з історії гонінь на Православну Церкву та репресій проти православного духовенства за радянських часів, реабілітація та увічнення пам’яті жертв репресій, осмислення сповідницького шляху Православної Церкви в роки богоборчих гонінь, відродження спадщини і вшанування пам’яті святих новомучеників і сповідників Православної Церкви ХХ століття.
В рамках конференції відбудеться відкриття фотовиставки, присвяченої історії Києво-Печерської лаври за радянських часів і гонінням на Православну Церкву в СРСР.
У дні роботи конференції, 7 лютого, в день вбивства сщмч. Володимира (Богоявленського; + 07.02.1918), в Києво-Печерській лаврі відбудеться святкова літургія, хресний хід та заупокійне богослужіння за всіх невинноубієнних в роки більшовицького терору.
Орієнтовні секції (теми) конференції:
Сщмч. Володимир (Богоявленський; + 07.02.1918), митрополит Київський і Галицький: життєвий шлях, служіння і мученицька смерть.
Значення мучеництва і сповідництва в історії Церкви: науково-богословське осмислення.
Святі новомученики і сповідники ХХ століття: подвиг, спадщина, пам’ять.
Політика радянської влади щодо релігії та Церкви в СРСР.
Історія Києво-Печерської Лаври за радянських часів: від закриття до відновлення.
Репресії проти православних ієрархів, духовенства і віруючих з 20-х по 80-і роки ХХ століття.
Сповідницьке служіння духовенства Православної Церкви в роки комуністичного переслідування.
Духовна освіта в роки атеїстичної цензури і гонінь на Церкву.
Сучасні християнські мученики Близького Сходу: сенс і значення їх подвигу.
У роботі конференції передбачається очна і заочна участь. За результатами роботи планується видання наукового збірника матеріалів конференції. Організатори забезпечують безкоштовним проживанням та харчуванням на час проведення конференції.
Для участі в конференції необхідно надіслати до 12 січня 2018 року на e-mail оргкомітету vladimir.priest.martyr.kpl@gmail.com заявку, в якій має бути вказано тему доповіді та відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, духовний сан, місце роботи, посаду, адресу, домашній або мобільний телефон, електронну адресу і т. д.).
Заповнити анкету учасника можна перейшовши за посиланням.
Контакти оргкомітету: Тел.: +38 (044) 255-11-05, факс: +38 (044) 255-11-76. E–mail: vladimir.priest.martyr.kpl@gmail.com

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая накрутка лайков в ВК Идеальное казино с королевскими выигрышами Профессиональная организация безопасности в Киеве Услуги по созданию дизайна этикеток Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии

Публикации