У Києво-Печерській лаврі відбувся VII Всеукраїнський фестиваль "Різдвяні передзвони"

14.01.2018 13:26 9

У Києво-Печерській лаврі відбувся VII Всеукраїнський фестиваль

Понад 250 вокалістів взяли участь у VII Всеукраїнському фестивалі колядок і щедрівок «Різдвяний передзвін», який відбувся 12 січня у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. Усього форум об'єднав вісім церковних і світських колективів із Києва та Вінниці, повідомляє "УНІАН-релігії".

Відкрив концертну програму хор лаврського храму начесть ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» (регент Анастасія Погрібна).

Протягом майже трьох годин дитячі та дорослі професійні хори заспівали десятки колядок і щедрівок, як в академічному, так і в народному виконанні. Крім українських, прозвучали і пісні з-за кордону: квартет вокалістів, з яких почалася історія хору храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» під керівництвом Олени Соловей виконав грузинську і румунську колядки.

Традиційно слухачі концерту змогли взяти участь у справі милосердя - по закінченні фестивалю пройшов збір допомоги онкохворому Андрію з Житомирської області.

Як оголосила під час концерту керівник одного з напрямів руху «Молодість небайдужа» Надія Попко, хлопчик «проходить складне лікування, через місяць його чекає важка операція».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/69706/

Следующая новость
Предыдущая новость

Библия на любой вкус по выгодным ценам Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Тренинги по работе с опорными точками Помощь в создании сайта под ключ от фрилансеров «Траур» - ритуальные услуги и организация похорон в Киеве

Публикации