У Гарнізонному храмі Львова реставратори вирішували як вберегти розписи XVIIІ ст.

31.07.2017 9:27 0

У Гарнізонному храмі Львова реставратори вирішували як вберегти розписи XVIIІ ст.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ 25 липня 2017 р відбулось засідання реставраційної ради у справі збереження розписів XVIIІ століття авторства Франциска та Себастіяна Екштайнів.

У реставраційній раді взяли участь українські та польські реставратори, зокрема професори Краківської та Львівської академій мистецтв, представники міністерства культури та національної спадщини республіки Польща, представники Національного музею імені А. Шептицького у Львові.

Цього року в жовтні завершується перший етап реставрації стінопису храму над святилищем (пресвітеріумом). Наступний етап реставрації стінопису розпочнеться у 2018 році та буде тривати до 2022 року. Для проведення цих реставраційних робіт необхідно зібрати понад 11 мільйонів гривень.

Реставрація фресок Гарнізонного храму є спільним проектом Міністерства культури і національної спадщини республіки Польща та Громади Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, УГКЦ. Про це інформує сайт Капеланство.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды вкладок Ігрові автомати на гроші Качественные запчасти на мотоблок по доступной цене Особенности депозитных бонусов в казино «Лавина» Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK

Публикации