У Гарнізонному храмі Львова реставратори вирішували як вберегти розписи XVIIІ ст.

31.07.2017 9:27 0

У Гарнізонному храмі Львова реставратори вирішували як вберегти розписи XVIIІ ст.

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ 25 липня 2017 р відбулось засідання реставраційної ради у справі збереження розписів XVIIІ століття авторства Франциска та Себастіяна Екштайнів.

У реставраційній раді взяли участь українські та польські реставратори, зокрема професори Краківської та Львівської академій мистецтв, представники міністерства культури та національної спадщини республіки Польща, представники Національного музею імені А. Шептицького у Львові.

Цього року в жовтні завершується перший етап реставрації стінопису храму над святилищем (пресвітеріумом). Наступний етап реставрації стінопису розпочнеться у 2018 році та буде тривати до 2022 року. Для проведення цих реставраційних робіт необхідно зібрати понад 11 мільйонів гривень.

Реставрація фресок Гарнізонного храму є спільним проектом Міністерства культури і національної спадщини республіки Польща та Громади Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, УГКЦ. Про це інформує сайт Капеланство.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Как изменились футболки за время своего существования? Міністр з питань тимчасово окупованих територій обговорив з архієреями УПЦ КП ситуацію в Криму і Донбасі Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Бонусы в онлайн-казино выгода или сомнительное предложение?

Публикации