УПЦ КП запрошує на загальноукраїнський Хресний хід у Києві

23.07.2017 9:54 0

УПЦ КП запрошує на загальноукраїнський Хресний хід у Києві

УПЦ КП 27 – 28 липня відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння:

27 липня о 17:00 – Всенічне чування;

28 липня о 9:30 – Божественна Літургія.

Богослужіння очолить Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам'ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться хресний хід.

УПЦ КП запрошує взяти участь у Богослужінні та хресному ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату, повідомляє сайт Київського Патріархату.

«- кому не байдужа доля Українського Православ'я,

- хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву.

Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан,

Володимир – наш Великий князь і Хреститель.

Київський Патріархат – Помісна Українська Церква.

Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Української Церкви і незалежної Української держави, - зазначає прес-служба УПЦ КП, - Пам'ятаймо слова великого Гетьмана Івана Мазепи: «А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!»».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации