Україні не потрібні чотири різні православні Церкви, - Президент Порошенко

16.05.2018 19:55 12

Україні не потрібні чотири різні православні Церкви, - Президент Порошенко

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна зараз "дуже-дуже близька" до отримання Томосу на автокефалію православної Церкви. Про це Порошенко сказав під час відкриття фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом в Київській області, повідомляє «Сьогодні».

На переконання глави держави, Україні не потрібні чотири різні православні Церкви, щоб люди не стояли перед вибором: канонічна ця церква чи ні.

"Ключова позиція – це повинна бути українська церква, яка не керується з боку держави-агресора і в якій не славословлять окупантів, в якій не відмовляються відспівувати наших героїв", – підкреслив Порошенко.

При цьому Президент подякував церковним єрархам та народним депутатам, які підтримали його звернення до Вселенського патріарха про надання томосу на автокефалію Православної Церкви в Україні.

"Треба молитися за мир і треба молитися і боротися, щоб Господь послав нам нарешті єдину Церкву через понад 300 років її відсутності в Україні, тому що сказано в Писанні, що кожна територія, кожен народ має право на свою Церкву. Українці століттями мріяли повернути її. Хочу підкреслити, ми зараз знаходимося дуже-дуже близько від здійснення цієї мрії", – заявив він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/71159/

Следующая новость
Предыдущая новость

Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей Изготовление пакетов и нанесение на них печати во Львове Печное отопление для дома или дачи Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии

Публикации