Українці назвали Великдень найулюбленішим державним святом, - опитування

09.04.2018 13:43 0

Українці назвали Великдень найулюбленішим державним святом, - опитування

Більшість українців, 82% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), вважають Великдень найулюбленішим державним святом.

Про це свідчать результати опитування КМІС, повідомляє LB.ua.

Респондентів попросили відповісти на запитання, яке офіційне свято є найулюбленішим. Усього було опитано 2 043 респондентів.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Згідно з результатами опитування, найпопулярнішими офіційними святами українців є: Великдень - 82% опитаних, Різдво - 81%, Новий рік - 79% і Міжнародний жіночий день 8 березня - 45%.

Для 35% найулюбленішим святом є Трійця, для 31% - День Перемоги і для 16% - День Незалежності.

Найменш популярні офіційні свята - День захисника України (11%), День міжнародної солідарності трудящих (9%) і День Конституції (5%).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70761/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рулетка в онлайн Casino-x для азартных развлечений В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира» Когда дизайн становится произведением искусства Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только

Публикации