УГКЦ проведе у Римі ІІ форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи, присвячений молоді

14.09.2018 20:35 0

УГКЦ проведе у Римі ІІ форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи, присвячений молоді

У форумі візьмуть участь українці (представники духовенства та миряни), які мешкають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Великобританії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, Греції, Естонії, Латвії, Молдові.
Перед учасниками форуму виступатимуть голова ПМВ владика Йосиф (Мілян), апостольський візитатор для українців в Італії владика Діонізій (Ляхович), єпарх Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців візантійського обряду у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу владика Борис (Ґудзяк), директор фундації «Мігрантес» о. Джіанні де Робертіс, президент Асоціації Святої Софії в Римі о. Марко Семеген, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» Ірина Ключковська, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір та інші доповідачі.
I сесія Форуму мігрантів буде присвячена актуальному стану та перспективам розвитку душпастирства дітей і молоді в умовах новітньої української діаспори; II сесія – ролі Церкви і школи як фундаменту сучасного і майбутнього української новітньої діаспори; III сесія - молодіжному руху на служінні новітній українській діаспорі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дитячий одяг на всі сезони Запчасти для вашего автомобиля на сайте Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Как жить без ограничений Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая

Публикации