УГКЦ закликає мирян до активної участі у суспільно-політичному житті країни

25.01.2018 15:03 3

УГКЦ закликає мирян до активної участі у суспільно-політичному житті країни

У Пораднику http://ugcc.ua/official/official-documents/instruktsiya/dushpastirskiy_poradnik_poklikannya_miryan_do_uchast%D1%96_v_susp%D1%96lnopol%D1%96tichnomu_zhitt%D1%96_kraini_81672.html , який уже опубліковано на сайті УГКЦ (також буде надруковано окремим виданням і розповсюджуватиметься серед вірних), єпископи УГКЦ звертаються передовсім до мирян, які покликані впроваджувати соціальне вчення Церкви, здійснюючи в такий спосіб місію євангелізації у світі.
Адже, вважають в УГКЦ, саме миряни мають брати активну участь у політичному житті країни та будувати незалежну державу відповідно до Божого закону, втілюючи свою християнську віру в служіння нашому народові.
«Говорячи ж про активну участь мирян у суспільно-політичному житті, за словами світлої пам’яті блаженнішого Любомира Гузара, маємо на увазі «щире зацікавлення загальним благом своєї місцевості, області чи всієї держави та засобами, які їм забезпечують загальний добробут, а найголовніше – дотримання всіх прав»… І тому, як наголошував цей архиєрей, ми, християни, повинні цікавитися долею всіх членів суспільства: те, що ми дотримуємося науки Господа нашого Ісуса Христа, зобов’язує нас дбати про благо всього суспільства», – мовиться у документі.
У Пораднику владики аргументують, чому саме вірні мають брати активну участь у суспільно-політичному житті країни. «Участь у суспільно-політичному житті своєї держави є і має бути зобов'язанням, яке повинні взяти на себе насамперед миряни, сприймаючи її як невід'ємну частину власного християнського покликання. Цю участь не слід обмежувати членством чи діяльністю в політичних партіях - вона має поширюватися на всі сфери громадянського суспільства», – вважають духовні провідники.
Особливу увагу, на їхню думку, слід звернути на активну участь у діяльності виборних органів місцевого самоврядування.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Переваги теплових насосів Кредит онлайн на карту мгновенно Пряжа по самой выгодной цене Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ

Публикации