УГКЦ встановила День пам’яті дітей, які померли під час вагітності

04.12.2019 3:09 0

УГКЦ встановила День пам’яті дітей, які померли під час вагітності

Українська Греко-Католицька Церква встановила День пам'яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження. Його щороку відзначатимуть 15 жовтня.

Таке рішення прийняв Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви, який проходив 29-30 листопада у Львові.

«Синод також обговорив питання потреби вдосконалення духовного і психологічного супроводу молодих сімей з перинатальною втратою дитини, прийняв відповідні рішення та поблагословив у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ день 15 жовтня як День пам'яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження», - повідомляє Секретаріат Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископа УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78035/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Домашня зарядна станція для електромобіля

Публикации