Тернопільська єпархія УПЦ КП спільно з місцевою владою і громадськістю вручила ордени за порятунок життя

06.10.2017 11:13 6

Тернопільська єпархія УПЦ КП спільно з місцевою владою і громадськістю вручила ордени за порятунок життя

Рішенням нагороджувальної ради, головою якої є архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, відзнаки удостоєні наступні представники громадськості.
Благодійна організація реабілітаційний центр «Допоможи Собі Сам», м. Дніпро, засновник та керівник Сергій Куршаков. Добровольцем він пішов у створений в червні 2014 року 40-й батальйон територіальної оборони «Кривбас». Був важко поранений, після тривалого лікування в лікарні ім. Мечнікова та закордоном у травні 2015 року організував реабілітаційний центр. Сьогодні діють три базових центри, близько 2 тисяч людей пройшли реабілітацію, створено програми для дружин колишніх військових та їх сімей, 15 професіоналів кваліфікованих спеціалістів надають.
Костянтин Юрійович Василькевич, м. Львів. Активний учасник Революції гідності, який разом з іншими медиками надав допомогу понад 120 пораненим у столичному Будинку офіцерів, очолював бригаду медиків у приміщенні консерваторії. З червня 2014-го став першим лікарем – керівником та лікарем-хірургом батальйону «Азов». Рятував життя пораненим під час визволення Маріуполя та Мар’їнки. Організовував евакуацію поранених з «Азову» в обласну лікарню ім. Мечнікова в Дніпрі та Маріуполь. Після Іловайської трагедії створив та очолив медичну службу в батальйоні МВС «Січ». Обраний заступником голови Ради ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини», очолює львівську обласну організацію ВГО «Легіон Свободи».
Олександр Валерійович Гусліца, Німеччина. В лютому 2014 року приїхав до Києва, був активним учасником подій Революції гідності. Разом з колегами – медиками брав участь в організації і роботі польового госпіталю на базі мистецької агенції «Наш формат», де по 25 лютого 2014 року «Медики Майдану» надавали медичну, хірургічну допомогу пораненим і постраждалим. Навесні 2014 року воював в Донецькому аеропорту, надавав медичну допомогу пораненим. Нагороджений відзнакою “За оборону Донецького Аеропорту”.
Тетяна Юріївна Іванченко, м. Харків. Активна учасниця Євромайдану в Харкові, надавала медичну та психологічну допомогу учасникам Революції гідності. З початком воєнних дій на сході України організувала закупівлю та забезпечення життєво важливого препарату, завдяки якому врятовано сотні життів поранених героїв. Співпрацює з українською діаспорою в країнах Європи та США. Здійснила понад 50 виїздів до зони АТО з постачанням медичних препаратів.
Віктор Миколайович Панфілов і Марія Василівна Білецька, м. Кременець. У 2013-14 роках допомагали в організації медичної служби Майдану під час подій Революції гідності в Києві. Закуповували медикаменти та доправляли їх медикам Майдану. З початком бойових дій на сході України створили волонтерську групу «Кременець. Армія SOS!!!», упродовж більш ніж трьох років забезпечують військовослужбовців індивідуальними медичними аптечками (укомплектовано та відправлено близько 2 тисячі аптечок); медикаментами військові підрозділи та шпиталі. Разом із медиком-волонтером Тетяною Іванченко ініціювали та організували закупівлю та логістику реанімаційного життєво важливого препарату. Співпрацюють з волонтерськими організаціями України та за кордоном.
Сергій Тарасович Манзій, м. Тернопіль, заступник першого пожежно-рятувального загону управління ДСНС, – за порятунок дитини на Тернопільському ставі 28 червня 2017 року. Нагороджений знаком управління ДСНС України «За заслуги» 2013 року.
За словами секретаря нагороджувальної ради відзнаки Наталії Кіналь, 26 таких орденів уже вручено медичним працівникам, волонтерам, організаціям, працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій, священикам – капеланам, науковцям за систематичну працю та відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я людям.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих героїв та видатного діяча в галузі охорони здоров’я і медичної освіти, лікаря та науковця, багаторічного ректора Тернопільського державного медичного університету професора Леоніда Ковальчука, який пішов у засвіти саме 1 жовтня три роки тому.
Нагороджених привітали заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, представники обласної влади, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Віктор Маслей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оптимизация работы переводчика Дитячий одяг на всі сезони Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета

Публикации