СКУ привітав владику Бориса (Ґудзяка) з призначенням Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ

23.02.2019 18:31 0

СКУ привітав владику Бориса (Ґудзяка) з призначенням Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає Владику Бориса Ґудзяказ призначенням 18 лютого 2019 р. Його Святістю Папою Франциском, за рекомендацією Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), Митрополитом і Архиєпископом Філадельфійської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

СКУ також вітає владику Гліба (Лончину), єпарха єпархії Пресвятої родини в Лондоні з його призначенням Апостольським Адміністратором Єпархії святого Володимира Великого в Парижі.

“СКУ високо цінує довголітню невтомну працю владики Бориса (Ґудзяка) в розбудові УГКЦ в Україні та в усьому світі. Ми відзначаємо його численні здобутки, зокрема як засновника і прозорливого провідника всесвітньовідомого Українського Католицького Університету в Львові, Україна. Владика Борис є лідером духовної та глобальної думки, який зробив дуже багато для людства. Ми сподіваємося на продовження великих справ разом для добра нашої церкви та нашого народу”, - заявив Президент СКУ Павло Ґрод.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/74830/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці

Публикации