Священики та семінаристи УГКЦ змагалися за першість з гігант-слалому, а глава УПЦ вболіває за семінариста-гирьовика

14.03.2018 16:04 6

Священики та семінаристи УГКЦ змагалися за першість з гігант-слалому, а глава УПЦ вболіває за семінариста-гирьовика

Зустріч приурочили до 125-ліття від дня народження блаженного Симеона Лукача.
Перед змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця владика Василь (Івасюк), єпарх Коломийський, у співслужінні екзарха Луцького Йосафата (Говери) та численного духовенства очолив літургію. Роздумуючи над Божим Словом під час проповіді, єпископ зазначив: «Біблія не забороняє займатися спортом. Головне, щоб спорт не перемістив Христа на друге місце, замість бути Господарем нашого життя».
Цього року змагання налічували 40 учасників. Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Перше місце здобув семінарист Івано-Франківської духовної семінарії Микола Скірчук, другим був священик Андрій Регнер, а на третю сходинку п’єдесталу піднявся о. Петро Цідило,.
Нагородили переможців ювілейними медалями та почесними митрополичими грамотами.

А 13 березня глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської лаври українського спортсмена-гирьовика Миколу Ткачука. На зустрічі був присутній керівник адміністративного апарату Київської митрополії, єпископ Баришівський Віктор (Коцаба).

Священики та семінаристи УГКЦ змагалися за першість з гігант-слалому, а глава УПЦ вболіває за семінариста-гирьовика

Микола – парафіянин столичного храму на честь Всіх святих, вихованець Київської духовної семінарії УПЦ. Минулого року митрополит Онуфрій благословив його на участь у міжнародних змаганнях у США, куди спортсмена запросив Арнольд Шварценеггер. Український спортсмен успішно виступив на них, успішною була і цьогорічна участь Ткачука в традиційних змаганнях гирьовиків усього світу, які влаштовуються за підтримки А. Шварцнеггера.
Микола подякував митрополиту за благословіння і за молитви, предстоятель УПЦ привітав спортсмена з черговою перемогою, поцікавився його духовним життям, побажав подальших успіхів і звершень та благословив.
З благословення митрополита, М. Ткачук виступає на змаганнях за підтримки Фонду Предстоятеля Української Православної Церкви «Мир вам».
Цього року спортсмен став абсолютним чемпіоном з гирьового спорту на міжнародному турнірі «Arnold Kettlebell Classic-2018» серед професіоналів, який проходив 2-4 березня в місті Колумбус (штат Огайо, США).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры Вулкан казино Оригинальные кеды Converse Реле напряжения, защита электроприборов. Изготовление любых видов наружной рекламы Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены:

Публикации