Священики-ентузіасти з УПЦ КП та УПЦ (МП) запроваджують дитячі кімнати

15.06.2018 12:43 3

Священики-ентузіасти з УПЦ КП та УПЦ (МП) запроваджують дитячі кімнати

Ігрова кімната, яка розташована в Преображенському храмі УПЦ КП, знаходиться у приміщенні, де проводять таїнство хрещення. Щонеділі на службу Божу йде щоразу більше кременчан, а малюки пізнають духовність у тому числі через гру, пише у Фейсбуці місцева жителька Зоя Карпюк.
Прихожанка храму Оксана Якимчук додає: "Завжди пам'ятаю, як мій син був маленький, я питала в о. Володимира: "Що мені робити... як іти до храму, коли дитя дуже активне і його чути дууууже... Він говорив, що це дитина, і це нормально. Якщо ми не будемо дітей водити до церкви - то й вони не навчаться. Дійсно, пройшли роки... сину 10 р. і він веде себе дуже добре на службі. Це ще раз доказує, що наш о.Володимир - ще й прекрасний психолог, а не тільки наставник і духівник".

Священики-ентузіасти з УПЦ КП та УПЦ (МП) запроваджують дитячі кімнати

Слід зазначити, що подібна практика відома також і в деяких інших храмах. Зокрема, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ (МП), що на Печерську в Києві, також обладнали дитячий куточок. Щоправда, через невелику площу церкви він знаходиться не в окремій кімнаті, а у боковій частині храму.

Священики-ентузіасти з УПЦ КП та УПЦ (МП) запроваджують дитячі кімнати

Настоятель храму протоієрей Олег Мельничук благословив тут поставити навіть стіл для сповивання немовлят.

Священики-ентузіасти з УПЦ КП та УПЦ (МП) запроваджують дитячі кімнати Як зазначає тернопільське видання Тeren.in.ua, собор Преображення Господнього у Кременці є одним з найстарших та водночас одним з найпрогресивніших у місті, а також один з небагатьох храмів УПЦ КП. Настоятель Володимир Буграк, священики, що служать у храмі, та парафіяни з початком АТО надзвичайно багато допомагають військовим.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Качественные материалы для строительства и ремонта

Публикации