Російські силовики провели масові обшуку у домівках Свідків Єгови на Брянщині

12.06.2019 13:10 0

Російські силовики провели масові обшуку у домівках Свідків Єгови на Брянщині

Масові рейди по домівках жителів, яких підозрюють у приналежності до релігії Свідків Єгови, провели 11 червня російські силовики в містах Унеча і Новозибків Брянської області.

Як повідомляють джерела Порталу "Credo.Press" в середовищі російських Свідків Єгови, вриваючись в будинки, силовики наказували їх жителям, які не представляють фізичної небезпеки, лягати на підлогу. Проти віруючих порушено низку кримінальних справ.

У квітні 2017 року Верховний суд РФ визнав екстремістськими і ліквідував всі 396 організацій Свідків Єгови в Росії. Однак це рішення не означало заборони на гарантовані Конституцією вільний вибір і сповідування релігії Свідків Єгови, хоча представники російських правоохоронних органів, в масовому порядку затримують віруючих, трактують рішення саме так. В кінці квітня компетентний орган ООН зажадав від РФ негайного звільнення утримуваних під вартою Свідків Єгови, проте влада РФ ігнорують цю вимогу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76139/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Семинар для йогов по технике медитации Випассана Лечение косоглазия в клинике Эксимер Бетономешалка - устройство и применение

Публикации