Релігійні організації збільшили споживання газу в 2017 році на 12%

01.02.2018 13:45 0

Релігійні організації збільшили споживання газу в 2017 році на 12%

Для релігійних організацій газ майже вдвічі дешевший, ніж для населення – 3,91858 грн за один кубометр проти 6,9579 грн.

Релігійні організації отримують газ за пільговою ціною в рамках спеціальних зобов'язань. Споживання збільшили на 2 млн кубометрів - до 19 млн кубометрів. Про це свідчать дані НАК "Нафтогаз України", пише "Інтерфакс-Україна".

Ця цифра враховує як пряме споживання, так і споживання газу ТКЕ для потреб теплопостачання та гарячого водопостачання релігійним організаціям.

У той же час усі інші споживачі України, крім релігійних організацій, торік скоротили споживання газу (населення - безпосередньо на 6%, ТКЭ для потреб населення - на 19%, промисловість - на 6%), або ж зберегли його не попередньому рівні (бюджетні установи).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69936/

Следующая новость
Предыдущая новость

Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Бра, как обязательный осветительный элемент Газоблоки для строительства

Публикации