Після зустрічі з Радою Церков Південного Судану Папа Франциск вирішив відвідати цю країну

24.03.2018 19:57 9

Після зустрічі з Радою Церков Південного Судану Папа Франциск вирішив відвідати цю країну

Папа Франциск 23 березня 2018 р.прийняв у Ватикані делегацію Ради Церков Південного Судану.

Під час зустрічі з представниками християн цієї держави, Святіший Отець вислухав їхню розповідь про ситуацію в країні, де від 2013 року триває внутрішній конфлікт, 7 мільйонів людей потребують невідкладної гуманітарної допомоги, а 2 мільйони біженців рятуються в сусідніх країнах. Про це повідомлє Радіо Ватикану.

«Папа висловив бажання відвідати Південний Судан, щоб бути поруч з народом, який страждає. Ми ж чекаємо на те, щоб дізнатися, коли він прибуде», – сказав після зустрічі зі Святішим Отцем преподобний Джеймс Ойет Латансіо, Секретар Ради Церков Південного Судану, слова якого наводить інформагентство SIR. Він наголосив на бажанні Папи прибути разом з Кентерберійським Архиєпископом та керівниками Пресвітеріанської Церкви, бо «його прагненням є, щоб це була екуменічна подорож».

«Ми, як Церкви, спільно трудимося на користь миру, – сказав секретар Ради Церков. – Ми розповіли Папі про те, що робимо для того, аби привести людей до єдності й примирення. Папа сказав, що носить у своєму серці страждаючий народ Південного Судану».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70566/

Следующая новость
Предыдущая новость

Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Угги — универсальная теплая обувь Экскурсии из Москвы по разным городам России Рискуйте и получайте множество призов Зарубежные лотереи

Публикации