Президент зустрівся з главою УПЦ і подякував церквам за допомогу у звільненні полонених

22.01.2018 20:53 3

Президент зустрівся з главою УПЦ і подякував церквам за допомогу у звільненні полонених

Глава держави подякував українським церквам за підтримку процесу звільнення українських заручників та підтримку їх родин - за «ту нашу спільну роботу, яку ми робимо щоб звільнити українців з полону, де вони перебувають на окупованих територіях».
«Я буду дуже вітати допомогу Церкви у звільнені політичних в’язнів, які перебувають на території Росії», - наголосив Петро Порошенко. При цьому він зазначив, що «Україна готова до рішучих кроків щодо повернення наших хлопців та дівчат додому».
«Ви бачили з яким великим ентузіазмом і радістю перед Новим роком українці зустрічали 74 звільнених з полону», - нагадав президент про загальноукраїнський флешмоб «#ЗустрінемоСвоїх». Він також повідомив про свою зустріч з родинами тих, хто залишився на окупованій території у в’язницях. «Я твердо пообіцяв - ми будемо робити усе можливе, щоб якнайскоріше вони повернулися додому», - сказав Петро Порошенко.
Глава держави також звернувся до Церкви за підтримкою для тих, хто перебуває на окупованих територіях та в наданні їм гуманітарної допомоги.
Митрополит Онуфрій пообіцяв робити усе від нього залежне для подальшого звільнення українців: «Людина хоче бути вільною, вона створена Богом вільною, вона хоче цієї свободи».
У свою чергу, Ірина Геращенко подякувала президентові за те, що «навіть у вихідні він робить усе для звільнення наших заручників». Вона нагадала, що напередодні глава держави помилував особу, що має сприяти подальшому процесу звільнення українців.

Нагадаємо, що українські Церкви наприкінці грудня 2017 р. брали участь у звільненні українців з полону "Л/ДНР".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Где заказать справку по форме 003 Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Зимняя женская обувь для вашего комфорта

Публикации