Предстоятель УПЦ (МП) відвідує Закарпаття

25.08.2017 18:08 9

Предстоятель УПЦ (МП) відвідує Закарпаття

Відразу по прибутті до обласного центру Закарпаття Предстоятель Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Онуфрій прибув до Мукачева. На центральній площі міста над Латорицею він взяв участь в покладанні квітів до пам’ятника святим рівноапостольним Кирилу та Мефодію. Про це повідомляє Закарпаття. онлайн.

Участь в покладанні квітів разом з митрополитом Онуфрієм взяли уродженеець закарпатського села Чумальово, керуючий справами УПЦ МП, постійний член Синоду УПЦ МП, ректор КДАіС, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, постійний член Синоду УПЦ, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, керуючий Мукачівською єпархією Феодор, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП, архієпископ Ірпінський, Климент, представники депутатського корпусу Верховної Ради України, зокрема народний депутат Віктор Балога, мер міста Мукачева Андрій Балога, духовенство Мукачівської та Хустської єпархій.

Того ж дня предстоятель із супроводжуючими його архієреями відвідав Хустське єпархіальне управління УПЦ МП.

Довідка: Пам’ятник святим Кирилу і Мефодію авторства місцевого скульптора, народного художника України Івана Бровді встановлено в центрі міста Мукачева на площі Миру. У 2000 році бронзові фігури святих Кирила і Мефодія освятив, митрополит Київський і всієї України Блаженніший Володимир (Сабодан). Точна авторська копія памятника також встановлена і в Києво-Печерській Лаврі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/68031/

Следующая новость
Предыдущая новость

Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Европейское гражданство: кратчайший путь Игровые автоматы Чемпион Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови

Публикации