Все про медичне страхування для іноземців

23.12.2021 12:44 6

Все про медичне страхування для іноземців

Для легального працевлаштування мігранта необхідно отримати не тільки патент, дозвіл працювати і тимчасове проживання чи ВНЖ (залежить від його адміністративно-правового статусу), а й поліс добровільного медичного страхування (для іноземних громадян цей документ є обов'язковим). Так у своєму розпорядженні компанії мають широкий перелік програм медичного страхування, що дозволяє іноземним громадянам підібрати оптимальний варіант поліса відповідно до рівня свого доходу та потреб у захисті від таких страхових випадків, як травма або раптове захворювання. Наприклад, медичне страхування для іноземців, яке можна оформити онлайн на сайті salamandra.ua, має декілька програм.

Медичне страхування для іноземців: які бувають програми

Базова програма забезпечує покриття таких послуг.

  1. Медичні: амбулаторне та стаціонарне медичне обслуговування, у тому числі проведення операцій, рекомендовані лікарем процедури, діагностичні дослідження з призначенням лікування, витрати на медикаменти, перебування у стаціонарі, виклик лікаря.
  2. Екстрена допомога стоматолога: оперативне хірургічне та терапевтичне лікування у стоматологічному кабінеті.
  3. Медико-транспортні: перевезення спеціалізованим або іншим транспортом до найближчого стаціонарного відділення або іншого медичного закладу, пристосованого для лікування, а також транспортування громадянина до аеропорту, що знаходиться безпосередньо біля місця його постійного проживання.
  4. Репатріація: транспортування тіла застрахованого громадянина у разі його смерті на найближчий до місця поховання/постійну реєстрацію вокзал та аеропорт міжнародного призначення.

Медичне страхування для іноземців відповідає вимогам Закону про перебування іноземців в Україні та визнається органами Міністерства внутрішніх справ. Найважливішим елементом цього страхового покриття є цілодобовий доступ до високоякісного обслуговування.

Медичне страхування іноземців в обсязі необхідної та термінової медичної допомоги призначене для тих іноземних громадян, які мають намір перебувати на території України не більше 90 днів та подають заяву на короткострокову візу, або ж збираються прожити довше 90 днів та подають заяву на довгострокову візу. Цього страхування буде достатньо, якщо іноземець звертається за візою до посольства України за кордоном. Це страхування підходить для перебування у навчальних, туристичних та робочих цілях.

У страхове покриття входять:

  • необхідні та термінові обстеження для встановлення діагнозу та визначення відповідних методів лікування;
  • госпіталізація;
  • лікарські препарати, які приймаються в амбулаторних умовах;
  • стоматологічне лікування при різкому зубному болю;
  • транспортування до медичного закладу;

Страхування не покриває «адміністративний збір», що стягується щодо застрахованої особи у медичній установі. Детальний опис послуг, включаючи граничний розмір компенсації, наведено в умовах страхового полісу.

Предыдущая новость

Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Утепление фасадов по доступным ценам и качественно

Публикации