Предстоятель УАПЦ виклав послу Великобританії своє бачення створення УПЦ

27.10.2018 22:31 6

Предстоятель УАПЦ виклав послу Великобританії своє бачення створення УПЦ

Посол Великої Британії Джудіт Гоф 25 жовтня провела зустріч з Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви Макарієм. Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter, передає УНН.

"Рада зустрітись із Предстоятелем УАПЦ Макарієм, щоб обговорити перспективи надання Томосу та питання створення єдиної Церкви в Україні в дусі мирного діалогу й залучення всіх сторін", - написала дипломат.

Нагадаємо, нещодавно митрополит Макарій (Малетич) заявив, що проводити об’єднавчий Собор, на якому оберуть Предстоятеля нової УПЦ, є передчасно. За його словами, основною перешкодою для проведення цього заходу є відстуність узгодженого статуту нової Церкви та її назви.

Предстоятель УПЦ КП Філарет натомість вважає, що власне на об’єднавчому Соборі його учасники мають прийняти статут і назву УПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/73220/

Следующая новость
Предыдущая новость

Календарь православных праздников на апрель 2018 Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве Технологическая оснастка по лучшим ценам Израильский раввин провел в Днепре открытую лекцию о сущности молитвы Joycasino увлекательный мир виртуального гемблинга

Публикации