Предстоятель ПЦУ з послом Іспанії обговорив утиски вірних в ОРДЛО та в Криму

29.06.2019 19:09 0

Предстоятель ПЦУ з послом Іспанії обговорив утиски вірних в ОРДЛО та в Криму

Митрополит Епіфаній 25 червня 2019 року зустрівся з послом Королівства Іспанія в Україні Сильвією Хосефіною Кортес Мартін, повідомляє Рomisna.info.

Посла супроводжував заступник голови Місії Хорхе Солер Ідальго. Сторони обговорили цілу низку актуальних питань, зокрема про релігійні процеси в Україні і світі, про становлення Православної Церкви України, а також про небезпеку та значні утиски, з якими стикаються віряни та священнослужителі ПЦУ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і в анексованому Криму.
Владика звернув увагу дипломатів на важку ситуацію з центральним храмом у Сімферополі, де представники окупаційної влади намагаються фактично знищити чи не останній оплот ПЦУ на півострові.
Під час зустрічі також йшлося про такі гострі соціальні питання, як велика кількість розлучень, аборти та низька народжуваність. «Ці питання потребують значної нашої уваги, адже кожна сім’я – це наче клітина живого організму – нашого народу. І якщо клітини хворіють, то й для організму в цілому це має вельми негативні наслідки», – зазначив Предстоятель ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76328/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене Все о криптовалюте на одном портале Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Лазерные станки для любых целей

Публикации