Порошенко у промові на Параді військ цитував Блаженнішого Любомир (Гузара)

24.08.2017 12:36 6

Порошенко у промові на Параді військ цитував Блаженнішого Любомир (Гузара)

Президент Петро Порошенко у своїй промові на Параді військ з нагоди 26-річниці Незалежності України процитував слова Архиєпископа УГКЦ Любомира (Гузара).

Порошенко. зокрема, пригадав одну настанову екс-глави УГКЦ про те, як українцям слід ставитися до своєї держави.

«Кардинал Любомир Гузар закликав ставитися до України згідно заповіді Божої «шануй отця і матір», - сказав Президент.

«Україна, - вчив владика, - в широкому значенні національна родина, іншої в нас нема. Треба сказати собі, що я народився українцем, так Бог дав, і я маю обов’язок дбати про свій народ», - додав він.

Як зауважив Президент України, що ця настанова не лише для влади, а для всього суспільства.

«Бо Його Блаженство також наголошував: «Якою буде наша рідна Україна, залежить від нас, від кожного з нас. Україна буде такою, якою ми її зробимо…. Усі ми, на служінні правди, добра і краси»». – заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні, за кілька годин до проведення Параду, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій разом із представниками влади взяли участь Молитві за Україну у Софійському соборі Києва.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/68025/

Следующая новость
Предыдущая новость

434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Печное отопление для дома или дачи Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания

Публикации