Патріарший адміністративний центр УГКЦ у Києві стане серцем усієї УГКЦ в Україні, - Патріарх Святослав

10.05.2018 11:26 6

Патріарший адміністративний центр УГКЦ у Києві стане серцем усієї УГКЦ в Україні,  - Патріарх Святослав

Глава Української Греко-Католицької Церкви освятив та відкрив 7 травня 2018 року приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві, повідомив Департамент інформації УГКЦ.

«Ми сьогодні переживаємо без перебільшення історичну хвилину. Цю хвилину можна порівняти лише з подією освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві п'ять років тому», – наголосив Глава УГКЦ.

«П'ять років тому ми святкували 1025-річчя Хрещення Руси-України. І освятили Патріарший собор. Цього року ми святкуємо 1030 років Руси-України. І тут, на берегах сивого Дніпра, ми освячуємо Патріарший адміністративний центр, який справді стає серцем усієї Української Греко-Католицької Церкви в Україні і на поселеннях. У людей є збіги обставин, а у віруючих людей є Божий задум. І через ці події, обставини, осіб, яких Господь тут зібрав, Він намагається нам розкрити, пояснити свій задум», – додав предстоятель.

На переконання Глави УГКЦ, так само втілюється в життя задум будівничого цього Патріаршого центру – екс-глави УГКЦ архиєпископа Любомира.
Предстоятель наголосив, цей дім має стати місцем не тільки, де приймаються рішення. «Це має бути не тільки те місце, – сказав глава Церкви, – де, фактично, відбувається управління нашою Церквою на вселенському рівні. Це не тільки місце, де знаходитимуться всі виконавчі структури нашої Церкви, зокрема центральні тут, у Києві. Передусім це простір спілкування і зустрічі. Простір, де ми будемо творити необхідні умови, аби можна було зустрічатися».
«Я б дуже хотів, щоб кожен, хто переступає поріг цього дому, приходив сюди з надією. Хай люди приходять з надією, що дає можливість бачити майбутнє, вибудовувати перспективи і будувати наше життя в надії на Господа Бога, який через нашу спільну працю промовлятиме до нас», – побажав Святослав і висловив радість, що тепер усі працівники Патріаршої курії та Київської архієпархії працюватимуть разом, а не будуть розкидані по різних куточках Києва. Також тут удень і вночі під одним дахом перебуватиме Глава УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71100/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приобрести качественные поворотники для дверей Биокамины – новинка, заслуживающая внимания Протестанты готовят в Киеве грандиозный Праздник благодарения Где заказать дизайн интерьера? Химчистка салона автомобиля

Публикации