Патріарх Філарет вірить, що українська Церква отримає автокефалію до річниці Хрещення

12.06.2018 0:37 12

Патріарх Філарет вірить, що українська Церква отримає автокефалію до річниці Хрещення

Про це Патріарх Фiлaрет заявив під час богослужіння у Рівненській області на Козацьких могилах за загиблими героями Берестецької битви, повідомляє Укрінформ.

“І ми віримо, що Господь нам дарує не тільки перемогу і мир, а й Єдину Помісну Автокефальну Православну Церкву, за яку ми боремося вже більше 25 років. Нині ж ми підходимо до того моменту, коли Вселенський Патріарх Варфоломій, за якого ми всі молимося, дасть нам Томос – документ про те, що Українська Православна Церква є незалежною, автокефальною, відокремленою від Москви, яка входить у сім’ю Православних Церков. Тому будемо продовжувати молитися, аби Господь довів цю справу до кінця”, – сказав у своєму зверненні Патріарх Філарет.

Він висловив сподівання, що 1030-ліття Хрещення Русі будемо святкувати, як визнана Українська Автокефальна Церква.

День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня – у день пам’яті великого князя Володимира. Цього року святкуватиметься 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/71407/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тысячи люстр на одном сайте Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Детские игровые площадки, центры, качели Принципы гармонии в жизни Американские металлоискатели GARRETT в Украине

Публикации