Патріарх Філарет відзначив орденом благодійника зі Швеції

22.05.2018 18:13 6

Патріарх Філарет відзначив орденом благодійника зі Швеції

У зустрічі також взяли участь священики УПЦ КП - намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва архімандрит Макарій (Папіш), настоятель трапезного храму Софії Київської прот. Петро Ландвитович, благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Михаїл Ткач та представники християнської церкви «Центр Царства Божого».
Крістер Сегерів висловив подяку за можливість зустрітися та зазначив, що з однодумнцями допомагає українським дітям з 1990-х років. «Найперше хочу подякувати за те, що ви приймаєте нас. Це велика честь для нас зустрітися з вами і ми знаємо отця Михайла упродовж трьох років і він є чудовим посланцем і представником Православної Церкви. Ми допомагаємо діткам з України починаючи з 1996-го року. У нас були в таборі дітки з Чорнобиля, серед яких дочка першого пожежника, який загинув там у чорнобильській зоні», – сказав Крістер.
Предстоятель Київського Патріархату за допомогу українським дітям нагородив пана Крістера Сегеріва орденом Святитетя Миколая Чудотворця.
«Це святий, який все життя своє і не тільки упродовж життя, а й тепер допомагає всім дітям. Я дуже вдячний вам за вашу діяльність. Ви є справжній християнин. Господь дав нам Заповідь: «Полюби ближнього як самого себе» і те, що ви робите – це ви виконуєте цю Заповідь Божу. Ми всі повинні виконувати цю заповідь і любити своїх ближніх, особливо дітей» – наголосив патріарх Філарет.
Співрозмовники також обговорили стан міжцерковних відносин та перспективи подальшої допомоги для українських дітей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Обменный пункт наличных в Харькове Секреты ухода за волосами Один из популярных игровых порталов с видеослотами Основные преимущества проверки на полиграфе Невероятная история Арслана Джумаева, переехавшего из Туркменистана в США

Публикации