Патріарх УГКЦ запропонував Ігорю Козловському спільно розпочати науковий проект

12.01.2018 19:13 3

Патріарх УГКЦ запропонував Ігорю Козловському спільно розпочати науковий проект

Сьогодні, 12 січня Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) зустівся із релігієзнавцем Ігорем Козловським. Учений подякував Блаженнішому Святославу за підтримку, яку він отримував під час перебування в ув’язненні, а також за усі зусилля задля його звільнення. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ запропонував п. Козловському спільно розпочати науковий проект, за допомогою якого показати як брутально можуть використовувати релігію, релігійні переконання для досягнення своїх політичних цілей.

«Нам потрібно розкрити різні способи і намагання інструменталізували Церкву. І це ми бачимо не тільки на непідконтрольній території Донбасу, але й тут. Сьогодні Церква має високий рейтинг довіри, якого, на жаль, не мають державні інститути. Ми бачимо дві небезпеки: з одного боку використати Церкву для своїх політичних цілей, з іншого – її дискредитувати», – сказав Патріарх Святослав.

Він розповів, що в УГКЦ підготували спеціальну інструкцію для священнослужителів про те, як поводитися під час передвиборчої кампанії, щоб не дати себе використати. Інший документ: «Про політичну активність мирян». «Духовенство не може займатися політикою, але сумлінні, відповідальні, морально зрілі миряни повинні йти в політику», – пояснив Предстоятель УГКЦ.

На завершення зустрічі Патріарх Святослав вручив Ігорю Козловському «Медаль Блаженнішого Любомира». Також сторони домовилися про наступні подібні зустрічі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69698/

Следующая новость
Предыдущая новость

Недвижимость в Испании на выгодных условиях Организация вывоза мусора контейнером Быстрая доставка вкусной еды на дом Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію

Публикации