Папа Франциск прибув з дводенним візитом до Марокко

30.03.2019 19:59 0

Папа Франциск прибув з дводенним візитом до Марокко

О 14:00 місцевого часу (15:00 - київського), в суботу, 30 березня, в міжнародному аеропорту Рабата, столиці Марокко, приземлився літак, яким до цієї країни прибув Глава Католицької Церкви. Біля підніжжя трапу Папу Франциска зустрічав Король Моххамед VI аль-Хасан.

Офіційна зустріч не передбачала промов. Діти в традиційному одязі вручили Папі квіти. В супроводі Його Величності, Святіший Отець пройшов через почесну варту. Після короткої розмови в Королівському залі аеропорту, де йому згідно з місцевим звичаєм гостинності піднесли фініки та мигдалеве молоко, Папа від’їхав до Башти Хасана ІІ.

Візит до Марокко проходить під гаслом «Служитель надії». Він триватиме 2 дні та включає зустрічі з представниками влади, зі студентами інституту мусульманських проповідників, мігрантами та місцевою християнською спільнотою.

Марокко стане 42-ю країною, яку відвідав Папа Франциск протягом свого понтифікату, шестиріччя якого ми відзначали кілька тижнів тому.

Марокко – це країна на півночі Африки на побережжі Атлантичного океану та Середземного моря. Більшість населення країни (99%) становлять мусульмани, однак, католицька громада становить лише 0,07% населення. Правляча династія підтримує у країні релігійну свободу та протидіє фундаменталізмові.

За повідомленням Радіо Ватикану, подорож стане нагодою для підтвердження того, що було проголошено під час нещодавнього візиту Папи до ОАЕ, де була підписана «Декларація про братерство». Місцева преса особливо підкреслює цей аспект, зазначаючи, що цей візит відбувається в «ім’я цінностей сумління та спільного співжиття».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75263/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как носить мужскую рубашку должным образом Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Лазні Львова: традиції та сучасність Вулкан казино онлайн - официальная страница wulcan.org.ua Идеальные женские сапоги на сайте

Публикации