Папа закликав єднатися в молитві за мир і в протидії насильству

18.03.2019 16:59 6

Папа закликав єднатися в молитві за мир і в протидії насильству

«Дорогі брати й сестри, цими днями до болю, завданого війнами та конфліктами, які не перестають гнітити все людство, додався біль, викликаний жертвами жахливого теракту проти двох мечетей у Крайстчерчі в Новій Зеландії», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 березня 2019 року, додавши:

«Молюся за загиблих і поранених та за їхніх родичів. Запевняю свою близькість із нашими братами-мусульманами та з всією цією громадою та знову звертаюся із заохоченням єднатися в молитві та жестах миру, щоби протидіяти ненависті й насильству. А тепер в тиші помолімося за наших братів-мусульман, які були вбиті». Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/75118/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери?

Публикации