Опубліковано інфографіку про переслідування кримських татар в анексованому Криму

23.05.2018 14:53 3

Опубліковано інфографіку про переслідування кримських татар в анексованому Криму

Після окупації Криму покинути свої будинки були змушені 20–25 тис. кримських татар. Серед основних причин переїзду називають страх за своїх близьких (в Криму люди зникають безвісти або їх знаходять убитими з ознаками катувань), регулярні обшуки, затримання та арешти кримськотатарських активістів, обмеження свободи слова та свободи зібрань, культурних, мовних та релігійних свобод, а також прав людини.
— Окупанти заборонили діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, заборонені телебачення, радіо, новинні агентства. Серед противників анексії є вбиті окупантами. Багатьох викрали, а 67 наших співвітчизників кинуті в російські в’язниці. Щотижня в будинках кримських татар проводять обшуки, — зазначив глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.
За три місяці 2018 року в Криму було затримано 28 активістів.
— В основному затримання відбувалися після проведення обшуків російськими силовиками. За перший квартал 2018 року проведено 19 обшуків, з них 12 — в будинках представників корінного народу. У січні провели 9 обшуків у кримських татар, — заявив член Меджлісу кримськотатарського народу Ельвір Сагірман..
За даними Представництва Президента України в АР Крим, на материкову Україну переїхали майже 23 тис. переселенців з півострова. В основному вони переселялися в Київ та Київську область, а також в Херсонську, Львівську, Івано-Франківську і Тернопільську області.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отель для комфортного отдыха во Львове Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно Советы для любителей видеослотов

Публикации