Оприлюднено Постанови П’ятої сесії Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

23.03.2019 21:59 3

Оприлюднено Постанови П’ятої сесії Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

21 березня 2019 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася П’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Департамент інформації УГКЦ оприлюднив Постанови цієї сесії Синоду.

ПОСТАНОВИ

П’ятої сесії Синоду Єпископів

Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

21 березня 2019 року Божого, м. Київ, Патріарша резиденція

  1. Взяти до уваги стан виконання Рішень Четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви.
  2. Просити правлячих архієреїв призначити протосинкела чи синкела у справах духовенства там, де їх ще не було іменовано.
  3. Заохочувати духовенство проводити на деканальному рівні принаймні раз на місяць день духовної віднови.
  4. Доручити координаторам Стратегії’2020 під керівництвом о. Василя Чудійовича продовжити роботу над програмою постійної формації духовенства, беручи до уваги загальнолюдську, духовну, інтелектуальну і пастирську площини.
  5. Просити правлячих архієреїв призначити відповідальних за прес-службу осіб там, де їх ще не було іменовано.
  6. Доручити отцю Андрієві Боднаруку очолити і провадити формаційну програму для прес-секретарів Києво-Галицької митрополії.
  7. Рекомендувати часопис «Наш собор» як друкований орган Києво-Галицької митрополії УГКЦ.
  8. Встановити в храмах Києво-Галицької митрополії скриньки для підтримання медійних проектів Києво-Галицької митрополії УГКЦ.
  9. Визначити головною темою наступної сесії Синоду тему «Душпастриство покликань».
  10. Доручити отцю Петрові Жуку у співпраці із новойменованими протосинкелами чи синкелами у справах духовенства підготувати тему наступного Синоду.

11. Шосту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести в листопаді 2019 року Божого в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Ці постанови набирають чинності 9 квітня2019року Божого

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/75183/

Следующая новость
Предыдущая новость

Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Изготовление клише из магния и латуни

Публикации