Окупаційна влада передала громаді приміщення колишнього костелу у Севастополі

01.06.2018 15:54 21

Окупаційна влада передала громаді приміщення колишнього костелу у Севастополі

Уряд міста Сеавстополя передав місцевій римо-католицькій громаді міста приміщення колишнього костелу. Раніше цей храм використовуали як дитячй кінотеатр. Про це повідмляє сайт уряду Севастополя.

«Передати безоплатно з власності міста Севастополя у власність місцевої релігійної організації "парафія Святого Климента Римо-Католицької Церкви в м. Севастополі" державне нерухоме майно - нежитлову будівлю кінотеатру "Дружба" загальною площею 692,7 кв. м, розташовану на вулиці Шмідта, 1», - йдеться у постанові в.о. директора Департаменту з майнових та земельних відносин міста Севастополя.

Севастопольський костел св. Климента зведений у 1911 році. У 1936 президія міської Ради ліквідувала храм і передала приміщення тресту «Транселектро» для трансформаторної підстанції. Приводом для ліквідації послужила відсутність священнослужителя і недостатнє фінансове утримання у зв'язку з нечисленністю прихожан.

У 1948 році костел перебудували у дитячий кінотеатр «Дружба» на 300 місць. Починаючи з 1998 року, римо-католицької громада, а також різні громадські та релігійні діячі зверталися до органів державної влади міста з клопотанням про повернення костелу для релігійних потреб.

З 2006 року кінотеатр «Дружба» був закритий. У 2016 році будівлю колишнього костелу визнано об'єктом культурної спадщини. 13 грудня 2017 року на Міжконфесійній раді розглянули можливість передачі костелу місцевій римо-католицькій громаді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/71331/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Приобретение качественных сладостей из Европы: 5 причин для посещения и использования потенциала торговой площадки «PlayBerry Ukraine» Что посмотреть в Керчи

Публикации