Окупанти обікрали кафедральний собор ПЦУ в Криму – архиєпископ Климент

09.12.2019 4:13 0

Окупанти обікрали кафедральний собор ПЦУ в Криму – архиєпископ Климент

Приміщення кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги у кримському Сімферополі обікрали, повідомив 7 грудня у коментарі Крим.Реалії архиєпископ ПЦУ Климент (Кущ).

«Коли мене не було в Криму, робітники, що займаються ремонтом, нас обікрали. Крадіжка сталася на другому поверсі. Незаконно були виламані двері, старі дерев'яні, під виглядом ремонту, що встановлюються нові. З другого поверху вкрадена радіоапаратура. Сьогодні вранці я заявив виконробу, щоб мені повернули апаратуру. Він мене послав», – розповів архиєпископ Климент.

Поки немає публічних коментарів робітників, який звинуватив архиєпископ.

У Кафедральному соборі святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі проводить Богослужіння громада Кримської єпархії УПЦ КП, яка перейшла в Православну Церкву України .

Російське Міністерство майнових і земельних відносин Криму в лютому 2019 року зажадало звільнити будівлю собору, пояснивши це закінченням терміну дії договору з Кримською єпархією УПЦ КП.

Підконтрольний Росії Арбітражний суд Криму 28 червня зобов'язав передати в користування російського Мінмайна Криму приміщення собору. Архиєпископ Кримської єпархії Православної Церкви України Климент повідомив, що оскаржуватиме це рішення.

У середині червня в будівлі храму почалися будівельні роботи, ініційовані Мінмайна Криму і без узгодження з Кримською єпархією.

24 вересня цього року в управлінні російського Міністерства юстиції Криму втретє відмовили в реєстрації українського православного приходу на анексованому Росією півострові.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78098/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ваш профессиональный помощник в бракоразводном процессе Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Бани и сауны в Запорожье Купить диплом колледжа выгодно Икона стиля суб культуры Fred Perry

Публикации