Окупанти збираються створити у Криму музей світового християнства

20.03.2019 13:23 6

Окупанти збираються створити у Криму музей світового християнства

Президент РФ Володимир Путін заявив, що держава підтримає проект із створення у Криму на базі комплексу в Херсонесі музею світового християнства.

Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

"Ми будемо підтримувати проекти (в Херсонесі), в тому числі створення музею світового християнства. Такого проекту в світі немає. Сподіваюся, ми його реалізуємо", - сказав В.Путін на зустрічі з представниками громадськості півострова.

За його словами, хрещення князя Володимира в Херсонесі, а потім і хрещення ним всієї Русі "зіграло величезну цивілізаційну роль для нашої країни".

Разом з тим він зазначив, що в Криму люди з великим інтересом подивилися б "на ту частину культури, яка відноситься до ісламу або юдаїзму". У зв'язку з цим президент нагадав, що по сусідству з Кримом був Хазарський каганат, жителі якого сповідували юдаїзм.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75141/

Следующая новость
Предыдущая новость

Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Изготовление световых коробов Защити свой телефон от вирусов Как не ошибиться с выбором табака для кальяна

Публикации