Нове ілюстроване видання Біблії для дітей українською мовою можна замовити безкоштовно

04.01.2018 23:24 15

Нове ілюстроване видання Біблії для дітей українською мовою можна замовити безкоштовно

Книга розроблена на основі програми YouVersion «Біблія для дітей» і складається з восьми головних історій Біблії. За словами видавців, барвисті ілюстрації та інтерактивні завдання зацікавлять дітей більше пізнавати Біблію.
«Для тих же, хто вважає за краще книги гаджетам, створена паперова «Біблія для діточок», - повідомили видавці. - У кожного з нас тепер є чудова можливість допомогти дітям полюбити Слово Боже».
Дізнатися більше про видання і замовити можна тут або за тел. +38-063-858-8480; +38-073-133-4434.
Додаток Bible App for Kids («Біблія для дітей») створено в 2015 році місією YouVersion у співпраці з OneHope, додаток надихає дітей на самостійне вивчення Біблії, включає 41 біблійну історію з текстами на зрозумілій мові, які можна як читати, так і слухати, і анімацією. Додаток доступний на 29 мовах, включаючи українську та російську.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Качественная обувь для ваших деток Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей?

Публикации