На Хмельниччині проводять всеукраїнську конференцію «Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи»

20.10.2017 11:46 6

На Хмельниччині проводять всеукраїнську конференцію «Релігія і церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи»

Організаторами заходу є Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» спільно з Хмельницькою обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.
Робота конференції планується за такими напрямами (перелік попередній і буде доповнюватися):
I. Історія релігій та церков Поділля та Волині.
II. Реформація на Поділлі та Волині, в в Україні та Східній Європі від Середньовіччя до наших днів.
III. Церква і держава - розмаїття взаємодій.Церкви я к чинник державотворчих процесів.
IV. Соціальна місія релігій та церков.
V. Церква у матеріальній культурі людства. Релігійна архітектура, сакральне мистецтво, література, предмети культу і атрибутики. Релігійні предмети у фондах музеїв та архівів, у приватних колекціях.
Заявлені тематичні блоки не є вичерпними і можуть доповнюватися.
Робочі мови конференції - українська, польська, російська.
Збірник матеріалів конференції буде видано як у друкованому, так і в електронному вигляді на сайті ДІКЗ “Межибіж” http://mezhibozh.com/ .
Адреса: вул. Замкова, 1 (Меджибізька фортеця), смт. Меджибіж, Хмельницька обл.
Контакти: mezhybizh@gmail.com

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Выбрать спиннинг Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову Выбор красок для фасада Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете

Публикации