На виборах у Почаєві проросійська партія посіла друге місце

27.07.2019 11:02 3

На виборах у Почаєві проросійська партія посіла друге місце

Перша п’ятірка політичних партій, яких підтримали в різних районах Тернопільської області, виявилась практично однаковою. Традиційно, не в останню чергу завдяки Церкві Московського Патріархату, із загальної картини виділився лише Почаїв. Про це інформує «За Збручем».

Згідно з даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії, на виборчих дільницях у Почаєві другу сходинку посіла проросійська політична партія «Опозиційна платформа – за життя», яку очолює кум президента Російської Федерації Владіміра Путіна Віктор Медведчук.

Як не дивно, більшість голосів за «ОПЗЖ» у Почаєві були віддані на виборчих дільницях, на яких мали змогу голосувати монахи Почаївської Лаври, Почаївського монастиря-скита та студенти Почаївської духовної семінарії УПЦ МП.

Загалом, проросійські політичні сили на Тернопільщині отримали найбільшу підтримку у тих населених пунктах, де досі має сильні позиції Церква Московського Патріархату. Більше, ніж у Почаєві «Опозиційну платформу – за життя» підтримали лише у Луганській та Донецькій областях. Там проросійські опозиціонери посіли першу сходинку симпатій виборців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76641/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит Информационный сервис для организации похорон Как выполнить качественный перевод Дверная и оконная фурнитура недорого Цифровая полиграфия в Киеве: где заказать качественные услуги

Публикации