Народне святкування Великодня у Житомирі розпочнеться за Григоріанським календарем

22.03.2018 10:59 6

Народне святкування Великодня у Житомирі розпочнеться за Григоріанським календарем

Великодні святкування у Житомирі почнуться 31 березня. Про це на засіданні виконкому 21 березня розповіла начальник управління культури Ніна Рябенко, повідомляє УНІАН-релігії.

«Прошу внести зміни – провести з 31 березня, а не з 1 квітня, бо 31 березня і 1 квітня – це католицька Пасха, а в нас дуже велика католицька громада... З 2 по 7 квітня будуть проходити молебні, виступи творчих колективів, а вже 7, 8 та 9 квітня – святкування Пасхи. 9 квітня – це поливаний понеділок, більш таке молодіжне свято, цього дня обіцяють +16. Також щодо торгівлі – до нас звертаються підприємці із західної України, хочуть приїхати до нас, торгувати сирами та домашнім вином і просять дати дозвіл на торгівлю глінтвейном», - сказала Ніна Рябенко.

Вона також повідомила, що організацію свята «Великдень у Житомирі» хотіли доручити івент-агентствам, але не знайшлося бажаючих займатися організацію за 80 тис. грн бюджетних коштів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70537/

Следующая новость
Предыдущая новость

УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Купить террариум можно и в интернет магазине Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации