Мусульмани сьогодні святкують Ураза-Байрам або Ід-Аль-Фітр

05.06.2019 4:50 0

Мусульмани сьогодні святкують Ураза-Байрам або Ід-Аль-Фітр

Свято Розговіння або Ураза-Байрам - одна з найголовніших подій в ісламському світі, яку починають святкувати після заходу в останній день посту Рамадан і відзначають протягом трьох днів.

Ураза-Байрам настав 4 червня. У цей день мусульмани можуть дозволити собі все, що було заборонене в світлий час доби протягом священного місяця.

У мечетях проходить святковий ранковий намаз. На молитву віруючі збираються заздалегідь, одягши найкраще вбрання. При зустрічі мусульмани обмінюються привітаннями «Ід Мубарак», що означає побажання благословенного свята.

У цей день прийнято виплачувати закят - уль - фітр потребуючим, щоб вони могли радіти настанню свята.

Закят-уль-фітр вважається обов'язковим, але виплачувати його в першу чергу необхідно своїм родичам, якщо вони потребуючі. Тобто, якщо закят буде виплачений чужій людині, коли рідні потребують цього, він не буде зарахований. Забороняється виплачувати закят батькам, дітям або дружині.

Виплатити закят необхідно до настання святкової молитви, можна це зробити в ніч на Ураза-Байрам.

У свято Ураза-Байрам необхідно відвідати близьких родичів, хворих і померлих.

Зібрати за столом найближчих і рідних вважається дуже важливим моментом на свято Ураза-байрам.

Свято Ураза-байрам триває три дні. Це добрий привід, щоб робити подарунки один одному, особливо намагаються догодити маленьким членам сімейства, оскільки в Ісламі заведено вважати, що діти і їх радість наближає віруючого до Всевишнього.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/76049/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Больничный лист при родах Тренажеры для повсеместного использования Что посмотреть в Керчи

Публикации