Молоді лідери-християни провели у Луцьку міжнародний форум «Час професіоналів»

17.10.2017 17:19 9

Молоді лідери-християни провели у Луцьку міжнародний форум «Час професіоналів»

Форум організований з ініціативи міжнародної християнської організації Mission Eurasia, руху «Місія в професії», Української баптистської теологічної семінарії, а також при партнерстві Волинського обласного об'єднання церков євангельських християн баптистів, Асоціації «Еммануїл», молодіжної ініціативи «Живий Рух» і місіонерської організації Connect International.
Більше 500 делегатів з України, Росії і Білорусі взяли участь у знаковій події, що об'єднала християн різних професій для того, щоб відкрити для себе богослов'я праці з метою принесення позитивних змін в життя постхристиянського суспільства.
Сучасних молодих християн цікавлять такі питання: Що означає бути християнином на робочому місці? Як поєднати ділові відносини і християнські цінності? Як християни можуть впливати на суспільство через свою професію? Відповідно програма Міжнародного форуму «Час професіоналів» складалася з трьох частин: «Основи», «Перспективи» та «Рух».
Молоді лідери-християни провели у Луцьку міжнародний форум «Час професіоналів»
В «Основах», яка була першою частиною форуму, делегати разом зі спікерами міжнародного рівня, обговорювали богословське підґрунтя, на якому будується покликання християнина в професійному світі. Крім Рена Брокгаузена (Haggai International Leadership Institute), в першій частині також взяли участь Михайло Черенков (Mission Eurasia Field Ministries), Олексій Мельничук (Connect International), громадський діяч Юлія Солоха та інші. Модерував першу частину ректор УБТС, Ярослав Пиж.
У другій частині форуму під назвою «Перспективи» були розкриті можливості впливу християн-професіоналів у різних сферах суспільства. У цій частині взяли участь такі спікери, як Павло Сільковський, член команди реформ в міністерстві охорони здоров'я МОЗ; Павло Унгурян, народний депутат України; Джон Бернбаум, президент фонду «Бізнес і освіта як місія»; Ярослав Троць, старший пресвітер Волинського обласного об'єднання ВСЦ ЄХБ та Галина Кучер, керівник проектів допомоги на Сході України від Асоціації «Еммануїл».
Про існуючий досвід інтеграції християнських цінностей і моделей взаємодії професіоналів-християн делегати Форуму дізналися під час третьої частини, яка була присвячена темі «Рух». У цій частині взяли участь лідери християнських громадських ініціатив і християни викладачі світських університетів. Серед них Павло Токарчук, який представляє молодіжне об'єднання «Живий Рух»; викладач Ольга Романенко; лікар Руслана Харковенко; пастор Павло Миронюк. Родзинкою третьої частини був виступ філантропа і президента благодійного фонду Prince Foundation Ельзи Принс-Брокгаузен.
Молоді лідери-християни провели у Луцьку міжнародний форум «Час професіоналів»
Під час Форуму своїми ресурсами могли поділитися організації, які поділяють стратегію місії християн в професії.
«Наше завдання — разом з існуючими церквами формувати місіонерів в професійному світі, які здатні принести зміни в суспільство і привести своїх колег до Христа і церкви», — сказав Денис Гореньков, директор форуму «Час професіоналів».
Форум став майданчиком для створення християнської стратегії трансформації суспільства, оцінки сьогоднішньої ситуації, адекватної реакції на нові виклики і відкриття можливостей, вироблення плану спільних кроків у подальшій мобілізації громадянської активності християн.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб СуперСлотс для азартных игроков Получение кредита по выгодным условиям Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды

Публикации