«Ми на правильному шляху», - Порошенко про розрив стосунків між Москвою та Константинополем

16.10.2018 19:58 0

«Ми на правильному шляху», - Порошенко про розрив стосунків між Москвою та Константинополем

Президент Петро Порошенко вважає, що Україна зробила правильний вибір, попросивши Вселенський Патріархат надати автокефалію УПЦ.

"З подачі Кремля залежне від нього російське церковне начальство заявило про розрив євхаристійного спілкування з Константинопольським Патріархатом. Така реакція духовної і світської влади РФ на прагнення українців і рішення Вселенського Патріархату означає, ми на правильному шляху", - зазначив глава держави у Twitter, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, на засіданні Священного Синоду Російської Православної Церкви в Мінську 15 жовтня було ухвалено рішення, що РПЦ повністю розриває відносини з Константинопольським Патріархатом. Також у РПЦ заявили, що не приймають і не будуть дотримуватися рішення Константинополя щодо України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73072/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные услуги от похоронного бюро «Новая жизнь» в Минске У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Протестанты готовят в Киеве грандиозный Праздник благодарения Учим английский на солнечной Мальте

Публикации