Митрополит Чернівецький УПЦ МП хоче, щоби Зеленський скасував рішення громад про перехід до ПЦУ

05.06.2019 16:59 3

Митрополит Чернівецький УПЦ МП хоче, щоби Зеленський скасував рішення громад про перехід до ПЦУ

Митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ МП Мелетій Єгоренко поскаржився Президену України на чиновників місцевої облдержадміністрації. На думку єрарха, вони, буцімто, неправомірно перевели 11 громад з УПЦ МП в ПЦУ.

Від Зеленського митрополит Московського Патріархату відтак вимагає усунути з посади в. о. Чернівецької ОДА М. Павлюка та скасувати його розпорядженя про перехід громад.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Всупереч діючому законодавству, в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації М.В. Павлюк в порушення Конституції України та Законів України, видав, починаючи з 29.03.2019 року, протиправні Розпорядження №312-Р, 354-Р, 438-Р, 441-Р, 452-Р, 458-Р, 463-Р, 479-Р, 483-Р — «Про реєстрацію Статутів релігійних організацій УПЦ у нових редакціях» і тим самим насильно та з грубим порушенням чинного законодавства перевів без будь-якого на те відома Релігійні громади з УПЦ у новостворену релігійну організацію ֿ”ПЦУ”», — зазначено у зверненні.

Зокрема перераховані розпорядження стосуються 11 громад УПЦ МП, які, як вважають у Чернівецькій єпархії, «примусово, без їх відома і згоди, перевели в ПЦУ».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/76064/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать ритуальные услуги? Отель для комфортного отдыха во Львове Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Удобная покупка авиабилетов Качественные итальянские межкомнатные двери

Публикации