Митрополит Філарет залишився в одиночному пікеті, - експерт про сьогоднішній Синод ПЦУ

24.05.2019 17:20 0

Митрополит Філарет залишився в одиночному пікеті, - експерт про сьогоднішній Синод ПЦУ

Конфлікт у Православній Церкві України між єпископатом та почесним Патріархом Філаретом не вичерпаний і триватиме надалі.

Таку думку висловив доктор філософських наук, релігієзнавець Олександр Саган.

«Підсумки Синоду ПЦУ (24.05.19) однією фразою: митрополит Філарет залишився на Синоді в одиночному пікеті (навіть був єдиний, хто не підписав низку рішень). За підсумками Синоду Блаженніший Епіфаній наголосив, що суть конфлікту - протистояння екс-патріарха Філарета із всією ПЦУ», - зазначив експерт у себе на Фейсбуці.

«Інше питання, що Синод не наважився вказати одному із архиєреїв на різницю між висловлюванням особистої позиції (незгоди) і вчиненням дій, які дискредитують Церкву. Тому продовження конфлікту є неминучим. На жаль», - наголоисмв Олександр Саган.

Як вже інформувала РІСУ, сьогодні, 24 травня, у Києві відбувся Священний Синод ПЦУ. Його учасники прийняли низку різшень, проте Почесний Патріарх Філарет їх не підтримав. Владика Філарет, крім того, знову став наполягати на тому, що Київський Патріархат існує й надалі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75939/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Стильний жіночій одяг за кращими цінами Место, где создаются иконы Как правильно выбрать оружейный сейф? Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды

Публикации